NEWS
Jelena Ostapenko wściekała się, gdy tylko widziała, że sędzia nie zmieni swojej decyzji. Łotyszka słynie z gorącego temperamentu i głośnych reakcji na korcie, ale po porażce z Magdą Linette na kortach Rolanda Garrosa nie zamierzała mieć pretensji do nikogo poza sobą. Jej zachowanie przy siatce należy docenić. 🟥 Link w komentarzu👇
Tak Jelena Ostapenko potraktowała Magdę Linette po meczu w Roland Garros
Jelena Ostapenko wściekała się, gdy tylko widziała, że sędzia nie zmieni swojej decyzji. Łotyszka słynie z gorącego temperamentu i głośnych reakcji na korcie, ale po porażce z Magdą Linette na kortach Rolanda Garrosa nie zamierzała mieć pretensji do nikogo poza sobą. Jej zachowanie przy siatce należy docenić.
Ta wygrana to jeden z największych triumfów Magdy Linette w ostatnich miesiącach. Poznanianka w trzech setach ograła Jelenę Ostapenko, byłą mistrzynię Rolanda Garrosa, awansując do trzeciej rundy.
.Ostapenko słynie ze swojego charakteru, a podczas swojej kariery wielokrotnie głośno dawała upust negatywnym emocjom w trakcie gry. Nie bała się dyskusji z sędziami ani głośnych gestów w kierunku swojego sztabu szkoleniowego. W meczu z Magdą Linette nie było inaczej.