NEWS
Ośmiu policjantów w szpitalu. Trudno uwierzyć, co stało się z radiowozem Szczegóły w linku w komentarzu 👇
Do wypadku doszło w piątek, 23 sierpnia, ok. godziny 18 na skrzyżowaniu ulic Nowoursynowska i Dolina Służewiecka w Warszawie.
Mercedes Oddziału Prewencji Policji zderzył się na tym odcinku z betoniarką.
Zderzyła się betoniarka z radiowozem, w którym było ośmiu funkcjonariuszy policji. Wszyscy trafił do szpitali – powiedział PAP mł. kpt. Michał Łubianka z warszawskiej Straży Pożarnej.
Według relacji strażaków, dwóch spośród ośmiu policjantów doświadczyło poważnych urazów.
Poszkodowani mają głównie urazy głowy, karku i kręgosłupa w odcinku piersiowym – wyjaśnił mł. kpt. Michał Łubianka.
Winny spowodowania wypadku ma być kierowca betoniarki, któremu nic się nie stało. Asp. Kamil Sobótka ze stołecznej policji przekazał w rozmowie z tvp.info, że to on „wymusił pierwszeństwo przejazdu