NEWS
Naomi Osaka pokazała swoją dominację, kończąc mecz w zaledwie godzinę. Faworytka turnieju z łatwością pokonała rywalkę, która nie miała szans na sukces. Więcej w komentarzu
Zakończyć mecz w godzinę, to coś, z czego jestem zadowolona – podsumowała Naomi Osaka po kapitalnym występie w ćwierćfinale WTA 500 w Bad Homburg. Japonka wyrosła na główną faworytkę turnieju, co potwierdziła w meczu z Jekatieriną Aleksandrową. Rywalka nie miała absolutnie żadnych argumentów i pomysłów na zatrzymanie
Naomi Osaka znakomicie radzi sobie w WTA 500 w Bad Homburg. Po szybkim odpadnięciu Igi Świątek, Japonka wydaje się jedną z faworytek do tytułu. Wyeliminowała już Magdalenę Fręch i Elise Mertens, a w czwartkowe popołudnie spotkała się z Jekatieriną Aleksandrową. W 1/8 finału Rosjanka sprawiła wielką sensację, bo pokonała Mirrę Andriejewą.
Gładka wygrana Naomi Osaki. “Przepotężny turniej Japonki”
Osaka rozpoczęła mecz z problemami. Już w trzecim gemie straciła własny serwis. Japonka błyskawicznie odgryzła się rywalce, a ta popadła w całkowitą niemoc. To Osaka wygrała kolejne pięć gemów z rzędu, triumfując w tym secie 6:2. Trwał on ledwie 27 minut.