NEWS
Karol Nawrocki w tajemnicy spotykał się z Dodą. Właśnie ujawniła prawdę
Doda przekazała, że w ostatnich miesiącach intensywnie współpracowała z Kancelarią Prezydenta w związku z projektami ustaw dotyczącymi ochrony zwierząt. W tym celu systematycznie spotykała się z m.in. Karolem Nawrockim.
Intensywne działania Dody na rzecz zwierząt
W środę 27 maja Doda zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, w którym wyjawiła, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące. Tym razem skupiła się na przygotowywaniu zmian dotyczących praw i ochrony zwierząt. Poinformowała, że nowe przepisy mają związek z m.in. trzymaniem psów na łańcuchach czy regulacją obejmującą schroniska.
Artystka, znana jako miłośniczka zwierząt, od dawna angażuje się w ich sprawy i walczy o poprawienie warunków ich życia. Tym razem postanowiła poszukać wsparcia wśród polityków, w tym prezydenta Karola Nawrockiego.
Zobacz więcej: Spłonął grób Łukasza Litewki. Służby potwierdzają, czarny dym nad cmentarzem
Doda spotykała się z Karolem Nawrockim, by wesprzeć zwierzęta
Doda w opublikowanym wideo podkreśliła, że w jej działania zaangażował się Karol Nawrocki. Kancelaria Prezydenta poprosiła ją oraz Łukasza Litewkę, aby stworzyli grupę, a następnie pomogli w tworzeniu ustaw.
Jak wiecie, spotkałam się z prezydentem podczas akcji schroniskowych na początku lutego. I wówczas Kancelaria Prezydenta poprosiła mnie i też Łukasza Litewkę, abyśmy stworzyli taką grupę i pomogli Kancelarii w tworzeniu ustawy: i łańcuchowej, i schroniskowej, o której jeszcze nie wiecie – wyjawiła.