NEWS
🔴 Z ostatniej chwili 🔴
Mirra Andriejewa wyeliminowana. Zapaść mistrzyni Roland Garros
Świeżo upieczona mistrzyni wielkoszlemowa przegrywająca siedem gemów z rzędu z niżej notowaną rywalką? To naprawdę się wydarzyło w Bad Homburgu. Mirra Andriejewa została rozbita przez Jekaterinę Aleksandrową 3:6, 4:6. Do nastolatki wróciły stare demony, a jej porażka to świetne wieści dla Igi Świątek.
Dla Andriejewej był to pierwszy mecz na trawie w tym sezonie i zarazem pierwszy po zwycięstwie w Roland Garros. I trafiła na jedną z najgorszych możliwych przeciwniczek. Po pierwsze już raz dotkliwie z nią przegrała, po drugie agresywny styl Aleksandrowej pasuje do trawy idealnie.
Mirra Andriejewa odpada z turnieju w Bad Homburgu
Początek meczu stał pod znakiem szybko wygrywanych gemów serwisowych przez zawodniczki podające, ale potem nastąpiły pierwsze kłopoty. Andriejewa miała nawet break pointa jako pierwsza, ale agresywne zagranie przeciwniczki pozwoliło jej wygrać punkt i gema.